O nas

Połączyły nas misja i pasja

Mary Mary to nie tylko marka. To ludzie, których połączyła pasja do naturalnych sposobów leczenia. Każdego dnia sukcesywnie pogłębiamy wiedzę, by każdy z naszych gości, klientów i partnerów biznesowych mieli w nas wsparcie z zakresu produktów zawierających CBD.

Gwarancja jakości

Każdy produkt z naszej oferty jest starannie przebadany. Dokładamy wszelkich starań, by każdy aspekt naszych działań był uczciwy wobec klientów i partnerów biznesowych. 

Zdrowie

Staramy się, by zawsze maksymalizować korzyści płynące ze stosowania produktów wyprodukowanych z konopi. Naszą wiedzę opieramy na badaniach i wieloletnim doświadczeniu.

Edukacja

Naszą misją jest budowanie społecznej świadomości dotyczącej konopi. Chętnie dzielimy się wiedzą. Kto pyta nie błądzi - my staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

800

Chciałbyś rozpocząć współpracę opartą na zdrowych zasadach?

Napisz do nas, poinformujemy Cię o możliwościach współpracy.

Nasze produkty

Jakość
Kontrola
Certyfikaty

slider_marijuana_01

Każdy z naszych produktów przechodzi liczne badania, co sprawia, że dostarczamy naszym klientom tylko najlepszej jakości susze. Każdy z nich przechodzi kilkukrotną kontrolę jakości. Porcjowanie i pakowanie naszych produktów przebiega w sterylnych warunkach.

Jakość klasy PREMIUM potwierdzona jest certyfikatami.